Maak kennis met

Yes! We Connect

Maak kennis met Yes! We Connect

Onze visie: meer verbinding tijdens de onboarding. Bij Yes! We Connect helpen we organisaties bij de onboarding van nieuwe medewerkers. Onboarding is het proces van inwerken en kennismaken bij een nieuwe werkgever. Wij bieden een oplossing die starters helpt zich verbonden te voelen met hun (nieuwe) collega’s en met de doelen en waarden van de organisatie.

Het effect hiervan is zichtbaar op de verbondenheid van medewerkers met hun werk(gever), het welzijn dat medewerkers ervaren tijdens hun werk, goede werkomstandigheden, de doelgerichtheid van medewerkers en op het verminderen van ongelijkheid op de werkvloer.

We werken met een energiek en toegewijd team op ons kantoor in Utrecht. Onze samenwerking is gebaseerd op de zelfsturende Holacracy methode, die we flexibel hebben aangepast aan onze behoeften. We zijn ervan overtuigd dat autonomie en verantwoordelijkheid essentieel zijn voor werkplezier. We hebben geen managers of bazen; iedereen functioneert als ondernemer en draagt verantwoordelijkheid voor eigen taken en rollen. Centraal staat hierin het vertrouwen in elkaar. We geloven dat je uitstekend in staat bent om zelf beslissingen te nemen. En als je ergens tegenaan loopt, zijn je collega's er om je te ondersteunen en met je mee te denken. 😊